10 výhod, ktoré získate vlastnou firemnou aplikáciou.

Dnešné technológie napredujú veľmi rýchlym tempom. Pamätáte si obdobie spred 20 rokov? Koľko spoločností malo svoju vlastnú webovú stránku? Koľko ľudí malo vlastné internetové pripojenie v domácnosti a nieto ešte vo vlastnom telefóne? Môžeme teda naozaj povedať, že technológie sa neustále posúvajú dopredu a veľkou rýchlosťou.

Každý podnikateľ a majiteľ firmy by si mal uvedomovať dôležitosť nasledovania trendov pre svoj biznis. Vieme na príklade viacerých veľkých korporácii, ktoré zaspali alebo nestihli ísť ruka v ruke s pokrokom, že už majú iných majiteľov alebo už ich na trhu nenájdeme.

Medzi ďalšie technológie, ktoré čoraz viacej napredujú sú aj aplikácie. Pozrite do svojho telefónu. Koľko aplikácii sa už v ňom nachádza? S koľkými aplikáciami aktívne pracujete? Viete si predstaviť váš deň bez nich? Prichádza obdobie, kedy každá firma, televízia, banka, reštaurácie, fitness centrá a iné spoločnosti už budú mať svoju vlastnú aplikáciu. Prečo?

Pozrite si 10 výhod, prečo mať vlastnú aplikácu:

  1. Trendy mobilná aplikácia prepojená na vašu sieť s vašim logom, názvom aplikácie i s vašou značkou. Aplikácia je originálna a stávate sa ňou výnimočnou firmou na trhu.
  2. Dostupnosť informácie priamo v telefóne klienta a priama komunikácia s klientmi. Vďaka aplikácii má váš klient/ zákazník všetky vami zadané informácie ihneď v jeho osobnom telefóne. Môžete s ním aj priamo komunikovať prostredníctvom chatu alebo správ v aplikácii
  3. Rýchle získavanie nových kontaktov (1 užívateľ = 1 nový email do databázy). Ihneď po stiahnutí aplikácie máte ďalší kontakt vo vašej databáze.
  4. Umiestnenie vlastného plateného obsahu ihneď zobrazeného v telefóne klienta. Váš tovar, služby alebo iný platený produkt pípne potencionálemu kupcovi ihneď do jeho telefóne.
  5. Platobná brána. Zákazník si môže vaše produkty i služby ihneď zaplatiť cez jeho mobilný telefón prostredníctvom platobnej brány – teda prostredníctvom jeho platobnej karty.
  6. Rezervácie termínov na podujatia, cvičenia, školenia priamo cez aplikáciu. Váš klient sa môže ihneď prostredníctvom aplikácie prihlásiť na vaše podujatia, festivaly, eventy, školenia, cvičenia a pod. Môžete si stanoviť maximálny počet účastníkov, ktorý nebude presiahnutý. Ihneď vidíte profil zákazníka, ktorý sa prihlásil.
  7. Zlepšenie imidžu spoločnosti, nasledovanie trendov. V dnešnej dobe sa zdá byť už zložité byť niečím výnimočný alebo originálny. Na Slovensku je doposiaľ málo firiem s vlastnou aplikáciou. Môžete teda chytiť prvú vlnu a zaujať klientov skôr ako konkurencia.
  8. Priame zdielanie na FB spolu s rýchlym pridávaním obsahu. Všetky informácie vložené do aplikácie budú ihneď zobrazené aj na vašom profile na Facebooku. Videá a fotografie budú ihneď k dispozícii najväčšiemu počtu ľudí.
  9. Získate vašu vlastnú aplikáciu výhodne s technickou podporou už do 7 pracovných dní. Mesačnou platbou získavate vlastnú aplikáciu, avšak s plnou technickou podporou. Všetky novinky a technológie v budúcnosti budú inovované v aplikácii automaticky. Výroba vašej vlastnej aplikácie trvá len 7 dní.
  10. Umiestnenie v Playstore a Applestore. Každý človek má možnosť si vašu aplikáciu stiahnuť prostredníctvom daných dvoch obchodov bezplatne. Výhoda je, že si ju môže stiahnuť ktokoľvek, koho zaujme, takže môžete osloviť aj iný okruh zákazníkov.

Môžeme očákavať, že tak ako telefonickú komunikáciu vymenila emailová komunikácia, tak aj emailovú komunikáciu časom vymení komunikácia prostredníctvom aplikácii.

Ak aj vy uvažujete o vlastnej aplikácii, máme pre Vás riešenie na  www.lapis.sk/aplikacia

Autor článku: Mgr. Jana Bosá