Čo prinesie IT školenie vašej spoločnosti?

Viete ako to funguje v zvieracej ríši? „Stádo je také rýchle ako jej najpomalší člen“.

Zmeňte si prvé slovo vo vete na meno vašej spoločnosti a máte odpoveď, prečo je dôležité starať sa o vzdelanie a rozvoj vašich zamestnancov.

Každá spoločnosť, ktorá chce byť úspešná si uvedomuje, že stavia na výkonoch svojich zamestnancov. Niekedy je potrebné ich motivovať, inokedy im dať viac voľnosti v nápadoch a niekedy je zas čas vybrať pre nich vhodné školenie.

Toto sú prínosy IT školení, z ktorých môže získať aj vaša spoločnosť:

Rozvoj potenciálu

Niekedy stačí človeku, aby sa niečo nové dozvedel alebo naučil a otvorí mu to nové možnosti. Určite sa aj vám už pár krát stalo, že ste nejakej veci nerozumeli. Potom však prišiel moment, že ste si povedali AHA!, žiarovka sa rozsvietila a zrazu do seba všetko zapadlo. Dobrý školiteľ zamestnancom odporučí, na čo sa do budúcna zamerať a čo ďalšie sa im v oblasti zíde. Či už to bude ďalší kurz alebo tipy a triky, dobrý lektor poradí ako napredovať úspešne ďalej.

Motivácia

Čas strávený činnosťami a procesmi, v ktorých sa nevyznáte môže byť frustrujúci, najmä ak sú nevyhnutné a zaberajú vám veľa času. Riešením je spoznať ako daná činnosť, softvér alebo program funguje, zvládnuť ho a neskôr sa už iba usmievať nad tým, prečo ste sa s tým tak trápili. Vyberte pre vašich zamestnancov presne to, čo potrebujú, aby mohli nadšene pracovať ďalej. Pretože zdolanie problému nás posúva dopredu a motivuje. Zamestnanci to zároveň vnímajú ako benefit od firmy, pretože školenia zvyšujú ich kvalifikáciu, získavajú ďalšie certifikáty a nadobúdajú zručnosti. Najlepšia spoločnosť je predsa taká, ktorá sa o svojich zamestnancov stará.

Rozvoj toho, v čom ste najlepší

Predstavte si, kde by ste už boli, keby každý váš zamestnanec robil to, v čom je najlepší a ušetril čas strávený administratívou. Ak sa to dá, nech ju nerobí. Ak je to nevyhnutné, pošlite ho na školenie, aby ju zvládol efektívnejšie! Namiesto dlhého času stráveného neproduktívnymi procesmi sa vaši šikovní zamestnanci môžu naplno venovať veciam, na ktorých skutočne záleží.

Prenechať školenia niekomu inému môže priniesť viac efektivity ako najať na to zamestnanca. Prehľad v nových trendoch, odborníci z oblasti, ktorí sa v tom vyznajú a vašim zamestnancom poradia môže znamenať ten rozdiel medzi priemernou a vynikajúcou spoločnosťou.

Dobrá vzdelávacia spoločnosť vám dá VIAC. Či je to už bezplatný ONLINE audit počítačových zručností, individuálne nastavený program školenia, záruku spokojnosti. S nami to všetko máte!

Sme LAPIS IT, s.r.o. – špecialista na počítačové školenia

 Ak chcete mať tých najkvalitnejších zamestnancov, radi vám s tým pomôžeme. Tu je zoznam oblastí a kurzov, v ktorých denne posúvame k úspechu zamestnancov slovenských spoločností. Nezaspite na vavrínoch a buďte najlepší s nami! Školenie pripravíme na mieru presne pre vás!