JOB EXPO 2016

V koncom apríla sa konala v Nitre výstava JobExpo 2016, ktorá patrí k najväčším výstavám s príležitosťami pre ľudí, ktorí si hľadajú prácu, alebo chcú prácu zmeniť. Pod jednou strechou sa totiž zišlo viac ako 200 zamestnávateľov. Ľudia si naozaj mali z čoho vyberať.

My, ako LAPIS IT, s.r.o. sme sa zúčastnili tiež ako vystavovateľ. Áno, my ako vzdelávacia firma nie sme veľký zamestnávateľ, ale o to viac dokážeme uchádzačom o prácu, ale aj samotným zamestnávateľom, poradiť v trendoch v oblasti počítačového vzdelávania a informačných technológií. Vieme napríklad aj to, aké sú aktuálne požiadavky zamestnávateľov na pracovníkov v oblasti počítačových zručností. Ako vystavovateľ sme v našom stánku priamo na mieste ponúkali online testovanie počítačových zručností, ktoré si mohol ktokoľvek vyskúšať na vlastnej koži a naša lektorka vyhodnotila testy priamo na mieste. Na počkanie záujemca odchádzal s informáciou o tom, ako je na tom s vedomosťami v MS Excel, MS Word, MS PowerPoint alebo Outlook. Ste aj vy zvedaví ako ste na tom? Link na náš audit zdarma nájdete TU .

V rámci seminárnej časti prednášok celej výstavy vystúpila na pódiu aj naša pani riaditeľka, Ing. Lucia Synčáková, PhD. s prednáškou na tému: „5 tipov v čom sa zdokonaliť, aby som si našiel lepšiu prácu“. S ľuďmi z hľadiska sa podelila o praktické tipy a rady do života. To, čo rozhoduje o úspechu v bežnom živote, má totiž každý z nás vo vlastných rukách.

Sme radi, že sme boli súčasťou úspešnej výstavy a mali príležitosť stretnúť úžasných ľudí z radov iných vystavovateľov aj uchádzačov o prácu.

Svet informačných technológií sa mení rýchlym tempom. Naša firma LAPIS IT, s.r.o. pomáha firmám vzdelávania a ľuďom držať krok s dobou a vzdelávať sa v aktuálnych novinkách v oblasti počítačových znalostí. Za takmer 19 rokov pôsobenia našej firmy s tým máme bohaté praktické skúsenosti a vybudované dlhodobé vzťahy s našimi stálymi klientmi z radov významných veľkých spoločností.

 

autor článku : Mgr. Jana Bosá