O FIRME LAPIS IT, S.R.O.

Nie sme prvá ani najväčšia vzdelávacia firma na Slovensku, ale o to viac nám záleží na maximálnej spokojnosti každého klienta a jeho reálnych úspechoch a výsledkoch v praxi.

Už 21 rokov pôsobíme po celom Slovensku a špecializujeme sa na počítačové kurzy a informačné technológie. Našou najlepšou referenciou sú príbehy úspešných absolventov.

100% ZÁRUKA

Individuálne hodnotíme a formálne uzatvárame každý projekt. Garantujeme vám vrátenie plnej výšky poplatku pri vzniku oprávnenej nespokojnosti účastníkov s realizáciou školenia

KVALITA

Máme kvalifikovaný tím overených lektorov, ktorých si naši klienti opakovane žiadajú. Naši lektori sú výlučne profesionáli s dlouhodobou IT praxou a metodickým zaškolením

PRÍLEŽITOSŤ

Vzdelávanie je pre vás aj vašu firmu novou príležitosťou. Sme si istí, že naše bohaté skúsenosti umožnia rýchly profesný rast vám alebo vašim ľuďom.

REFERENCIE

"Aj keď MS Excel používame vo firme každý deň, dozvedeli sme sa nové možnosti jeho využitia, nové "finty", klávesové skratky a nové funkcie, ktoré nám ušetria prácu a tým čas aj energiu."

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

"Dozvedeli sme sa "vychytávky", ktoré vieme okamžite využiť v práci. Lektorka mala kvalitne pripravené materiály s príkladmi a bola veľmi ochotná venovať sa našim otázkam."

Vertiv Slovakia, a.s.

"Páčil sa nám zrozumiteľný a interaktívny spôsob komunikácie a vytvorenie príjemnej atmosféry. Ocenili sme aj nápomocný prístup ku každému účastníkovi."

O2 Slovakia, a.s.

Naše články ste mohli
vidieť aj v časopise Zisk

 

ZOZNAM KURZOV