ON-LINE KURZY

Vzdelávajte sa online v čase, ktorý vám vyhovuje

Chcem si pozrieť ukážku online kurzov Excel zdarma

Ovládnite MS Excel a zvýšte svoju efektivitu

Dnes už je používanie Excelu nevyhnutné pre viac ako dve tretiny pracovných pozícií. Napriek tomu mnohí ľudia nevedia používať Excel efektívne a tým strácajú určité výhody, čas a efektivitu pri práci.

Máme pre vás aj dobrú správu! Každý sa dokáže v Exceli zdokonaliť natoľko, aby mu uľahčoval prácu každý deň. S našou pomocou sa z vás stane v krátkej dobe profík v Exceli!

Excel zvýhodnené balíky

Objavte tiež balíky a ušetrite. Získajte náskok pre vás i váš tím!

Výhody našich online kurzov

Výhodou našich online kurzov je, že vaši zamestnanci nebudú zahltení množstvom informácií. V kurze je to najpodstatnejšie, čo potrebujú užívatelia pre prácu s Excelom.

Množstvo online kurzov nie je efektívnych práve preto, lebo ponúkajú hodiny a hodiny videí. Ale máte vy alebo vaši zamestnanci hodiny a hodiny času na vzdelávanie? Po pár videách už každý stráca motiváciu, pretože získava množstvo informácií, ktoré nepotrebuje.

Užívateľ Excelu nepotrebuje vedieť všetko...

Potrebujete vedieť, aké sú možnosti a v prípade potreby ich vedieť aplikovať. V našich kurzoch nájdete praktické postupy k najpoužívanejším a najdôležitejším nástrojom Excelu. Tieto boli vybrané na základe skúseností našich lektorov, ktorí sa denne stretávajú so zamestnancami menších i väčších spoločností na Slovensku. Takto vidia, aké majú potreby a čo používajú.

Cieľom je naučiť vás nielen, ako pracovať s najpoužívanejšími nástrojmi, ale hlavne mať všeobecný prehľad o nástrojoch Excelu. Mnohí užívatelia sa trápia práve preto, lebo nevedia, že je v Exceli nástroj, ktorý to dokáže.