Ovládnite MS Excel a zvýšte svoju efektivitu

ONLINE KURZ EXCEL ZÁKLADY

Chcem si pozrieť ukážku online kurzov zdarma

Program MS Excel má pre mnoho ľudí v každodennom živote nezastupiteľnú úlohu. Či už pracujete na finančnom oddelení, na logistike alebo vo výrobe, alebo si dokonca rozbiehate svoj vlastný biznis, alebo máte realitnú kanceláriu, tento program vám výrazne uľahčí prácu.

Dnes už je používanie Excelu nevyhnutné pre viac ako dve tretiny pracovných pozícií. Napriek tomu mnohí ľudia nevedia používať Excel efektívne a tým strácajú určité výhody a efektivitu pri práci.

Máme pre vás aj dobrú správu! Každý sa dokáže v Exceli zdokonaliť natoľko, aby mu uľahčoval prácu každý deň. S našou pomocou sa z vás stane v krátkej dobe profík v Exceli.

Čo Vám tento kurz prinesie?

 • Základné zručnosti práce s MS Excel vhodné pre začiatočníkov
 • Zvýšenie efektivity a rýchlosti pri práci
 • Prestanete si lámať hlavu a robiť zbytočné kroky, ktoré vás pripravujú o čas, energiu a v dôsledku toho o peniaze
 • Každodenné využitie v práci pre vás alebo celý váš firemný tím
 • Nemusíte nikam cestovať, kurz je dostupný online
 • Videá sú krátke a názorné, takže budete ľahko postupovať a rýchlo zvládnete nové zručnosti 
 • Príklady na precvičenie spolu s vypracovaným riešením. (vyskúšate si, či by ste úlohy zvládli a zároveň si skontrolujete správny výsledok.)
 • Príručku na stiahnutie v PDF formáte

Aké nové zručnosti sa naučíte?

Kurz Excel základy obsahuje 6 modulov: 

 • Úvod do práce s Excelom (2 videá) 
 • Základné operácie v tabuľkách (8 videí) 
 • Formát tabuliek (4 videa) 
 • Vzorce a Funkcie (5 videí)
 • Grafy (6 videí) 
 • Príprava na tlač (4 videa)

Máme pre Vás tiež nadväzujúce online kurzy

S nami máte stále kam rásť!

Môžete si ich objednať samostatne, alebo ako zvýhodnený balíček!

Ako online kurz prebieha a čo všetko získate...

Obratom po pripísaní platby od nás získate prístup do online kurzu, na 1 rok. V kurze na vás čaká 6 modulov a spolu 29 videí a príručka na stiahnutie. Súčasťou sú ďalšie súbory na stiahnutie ako úlohy k danému modulu a ich správne riešenie. Nové skúsenosti si rovno vyskúšate v praxi!

Online kurz môžete sledovať na počítači, na tablete aj v mobile. Videá uvidíte priamo v členskej sekcii.

Kurz vznikol na základe mnohoročnej praxe so školeniami Excel

Kurz sme pre vás pripravili v spolupráci s profesionálnou lektorkou s dlhoročnými skúsenosťami s výučbou všetkých úrovní Excelu vo veľkých aj menších firmách, ale aj jednotlivcov. Kurz je zostavený veľmi starostlivo a výstižne reaguje na praktické potreby kľúčových zručností, pre danú úroveň pokročilosti.

Ukážka online kurzuKúpiť tento online kurz

Výhody našich online kurzov

Výhodou našich online kurzov je, že vaši zamestnanci nebudú zahltení množstvom informácií. V kurze je to najpodstatnejšie, čo potrebujú užívatelia pre prácu s Excelom.

Množstvo online kurzov nie je efektívnych práve preto, lebo ponúkajú hodiny a hodiny videí. Ale máte vy alebo vaši zamestnanci hodiny a hodiny času na vzdelávanie? Po pár videách už každý stráca motiváciu, pretože získava množstvo informácií, ktoré nepotrebuje.

Užívateľ Excelu nepotrebuje vedieť všetko...

Potrebujete vedieť, aké sú možnosti a v prípade potreby ich vedieť aplikovať. V našich kurzoch nájdete praktické postupy k najpoužívanejším a najdôležitejším nástrojom Excelu. Tieto boli vybrané na základe skúseností našich lektorov, ktorí sa denne stretávajú so zamestnancami menších i väčších spoločností na Slovensku. Takto vidia, aké majú potreby a čo používajú.

Cieľom je naučiť vás nielen, ako pracovať s najpoužívanejšími nástrojmi, ale hlavne mať všeobecný prehľad o nástrojoch Excelu. Mnohí užívatelia sa trápia práve preto, lebo nevedia, že je v Exceli nástroj, ktorý to dokáže.

Objednať online kurz

Vyplňte starostlivo vaše údaje...

Ak chcete kúpiť online kurzy pre väčší počet osôb vo vašej firme, vyberte príslušný počet položiek a do poľa e-mailové adresy pre tím zadajte zoznam e-mailov, na ktoré vám zašleme jednotlivé prístupové údaje.

Prečo zvoliť Lapis IT

Už viac ako 21 rokov pôsobíme po celom Slovensku a špecializujeme sa na počítačové kurzy. Našou najlepšou referenciou sú spokojní klienti vo firmách a príbehy úspešných účastníkov kurzov.

Máme kvalifikovaný tím overených lektorov, ktorých si naši klienti opakovane žiadajú. Naši lektori sú výlučne profesionáli s dlouhodobou IT praxou a metodickým zaškolením.

Vzdelávanie je pre vás aj vašu firmu novou príležitosťou. Sme si istí, že naše bohaté skúsenosti umožnia rýchly profesný rast vám alebo vášmu tímu.

Máte otázky? Kontaktujte nás:

tel. 037/6513 140, 
tel. 0904/406 653

e-mail: lapis@lapis.sk

"Aj keď MS Excel používame vo firme každý deň, dozvedeli sme sa nové možnosti jeho využitia, nové "finty", klávesové skratky a nové funkcie, ktoré nám ušetria prácu a tým čas aj energiu."

Saint-Gobain Construction Products, s.r.o.

"Dozvedeli sme sa "vychytávky", ktoré vieme okamžite využiť v práci. Lektorka mala kvalitne pripravené materiály s príkladmi a bola veľmi ochotná venovať sa našim otázkam."

Vertiv Slovakia, a.s.

"Páčil sa nám zrozumiteľný a interaktívny spôsob komunikácie a vytvorenie príjemnej atmosféry. Ocenili sme aj nápomocný prístup ku každému účastníkovi."

O2 Slovakia, a.s.