LAPIS IT, s.r.o. 
Firemné počítačové kurzy na mieru

Pomáhame firmám komplexne a spoľahlivo zorganizovať počítačové kurzy, ktoré vo firme potrebujú, na ktoré majú požiadavky od kolegov a ktoré majú v plánoch vzdelávania

Komu pomáhame najčastejšie?

Pracovníkom HR oddelení
Pracovníkom HR oddelení
 Vedúcim pracovníkom oddelení/divízií
Vedúcim pracovníkom oddelení/divízií
Manažérom
Manažérom
Majiteľom firiem
Majiteľom firiem

Slovné spojenie „spokojný zákazník“ neberieme len ako otrepanú frázu. Sme presvedčení o tom, že práve dodanie kvalitných služieb zákazníkom je kľúč k dlhodobej spolupráci, ktorá je prínosom pre obe strany.

Vy nemusíte hľadať nových dodávateľov, ktorých nemáte overených a my poznáme prostredie vašej firmy a kurzy dokážeme o to lepšie pripraviť. Týmto spôsobom sa snažíme realizovať všetky firemné počítačové kurzy, ktoré ponúkame.

Vieme, že personalisti a vedúci pracovníci sú veľmi vyťažení, takže im na organízáciu vzdelávania neostáva čas a energia. Pri predstave zložitého plánovania ho často radšej odkladajú... Spolupráca s nami im prináša maximálne zjednodušenie procesu koordinácie a realizácie firemného vzdelávania vo vysokej kvalite.

Chceli by ste aj vy takúto spoluprácu?

Účastníkom kurzov pomáhame „vyžmýkať“ z počítačových programov, s ktorými aktívne pracujú, maximum pre svoju efektívnu prácu. Aby ušetrili čo najviac času a energie a úlohy dokončili načas, kvalitne a bez stresu.

V súčasnosti sa chápe vzdelávanie pracovníkov vo firmách ako forma benefitu, ktorý pomáha znižovať fluktuáciu a zvyšovať spokojnosť pracovníkov so zamestnávateľom. Pre firmu je to investícia, ktorá sa jej vráti v podobe ušetreného času a energie a samozrejme, aj financií.

CENOVÁ PONUKA NA FIREMNÝ KURZ

Chcete si aj vy zjednodušiť organizáciu počítačových kurzov?

S nami získate:

 • Komplexnosť ponuky
  nemáte čas hľadať každý počítačový kurz u iného dodávateľa? Nemusíte. Stačí nám povedať čo potrebujete, pretože pokrývame širokú škálu kurzov od kancelárskych ako je MS Excel až po serverové.
 • Kvalitu kurzov
  máte obavy, aby boli účastníci s kurzom spokojní, lebo ste už zažili rôznych lektorov od rôznych dodávateľov? Spolupracujeme s tímom overených lektorov už niekoľko rokov. Dokážu počítačové kurzy podať interaktívne a „ľudskou rečou“, takže vaši kolegovia budú vedieť vedomosti hneď využiť v praxi.
 • Prispôsobenie osnov kurzov
  nenašli ste v osnovách témy, ktoré potrebujete v danom kurze pokryť? Nevadí. Osnovy spolu prejdeme, pridáme čo potrebujete, prípadne vyškrtáme, čo nepotrebujete.
 • Jednoduché online testovanie
  nemusíte si lámať hlavu nad správnym zaradením účastníkov do skupín. Svojim ľuďom pošlete len 1 link a späť sa vám vrátia výsledky spracované v prehľadnom výstupe. Je jedno či sa ich testuje 10 alebo 100.
 • Výber termínov a možnosť paralelných termínov
  neviete si predstaviť, ako zosúladíte všetky potrebné termíny kurzov, aby neboli na začiatku mesiaca kedy sú uzávierky alebo pokiaľ ich potrebujete riešiť viacero v 1 deň? Po vzájomnej dohode nájdeme termíny, ktoré budú vyhovovať vám aj vašim kolegom, hoci by sa v 1 deň mali u vás konať aj paralelne.
 • Flexibilita miesta konania
  máte viacero pobočiek a nechcete posielať ľudí na kurzy mimo danej lokality? V poriadku. Naši lektori docestujú k vám kdekoľvek na Slovensku a odškolia kurzy vo vašich priestoroch, prípadne zabezpečíme iné priestory.
 • Zabezpečenie techniky
  rozmýšľate odkiaľ zohnať počítače na kurzy a aké majú mať parametre? S týmto si nelámte hlavu. Máme svoju techniku, ktorú privezieme k vám do firmy, vy si len rezervujete zasadačku. Mobilnú učebňu tvorí 10 notebookov s verziou programu, ktorú používate a dataprojektor.

Navyše, v rámci spolupráce s nami sa nemusíte obávať o spokojnosť. Máte GARANCIU vrátenia peňazí alebo bezplatného náhradného kurzu v prípade odôvodnenej nespokojnosti s daným kurzom.

Páčila by sa vám takáto spolupráca?

Pôsobíme na trhu už vyše 21 rokov a viac ako 70 % našich klientov tvoria firmy nad 250 zamestnancov. Poznáme potreby a časté požiadavky korporátneho prostredia a veľkých firiem, preto s mnohými z nich spolupracujeme dlhodobo celé roky.

Samozrejme, nepoznáme presnú situáciu so vzdelávaním u vás vo firme, každá firma to má trochu inak a často sa to aj mení. Zo skúseností však vieme, že takmer každá firma potrebuje raz za čas alebo pravidelne počítačové kurzy – rôzne druhy a úrovne. Pokiaľ u vás nastane situácia, že kurzy zorganizovať potrebujete, radi vám s tým pomôžeme, aby mal celý proces hladký priebeh.

Rozhodnutie je samozrejme na vás.

V prípade objednávky

Ok, objednáme si u vás počítačové kurzy. Ako to presne prebieha?

 • Po odsúhlasení ceny, osnov a termínov školení sa doladia koordinačné detaily
 • V prípade, že prebieha online testovanie, oznámite nám počet osôb a termín, dokedy sa majú otestovať. Po danom termíne vám pošleme prehľadný výstup so spracovanými výsledkami.
 • Miesto konania môže byť u vás vo firme, v našich priestoroch v Nitre alebo v iných priestoroch kdekoľvek na Slovensku
 • Harmonogram školenia je štandardne 8 vyučovacích hodín, najčastejšie od 9.00 do 16.15 alebo podľa potreby + primerané prestávky
 • Účastníci získajú osvedčenie o absolvovaní kurzu a pri kurzoch MS Office aj elektronickú príručku.

Pomáhame vo firmách zvyšovať efektivitu práce a šetriť tým čas a energiu.

CENOVÁ PONUKA NA FIREMNÝ KURZ
0 rokov organizujeme počítačové kurzy po celom Slovensku

Bez obmedzení

Kurzy na mieru už od jednej osoby, kdekoľvek na Slovensku na Vašom pracovisku, alebo v Nitre

Bez starostí

Zabezpečíme a privezieme potrebnú výpočtovú techniku a dataprojektor

Flexibilne

Termíny, čas, obsah aj rozsah kurzov plne prispôsobíme vašim potrebám

Špecializovane

Ponúkame viac ako 100 špecializovaných kurzov nielen pre začiatočníkov, ale aj pre IT špecialistov

Audit počítačových znalostí ZDARMA

Zdarma poskytneme testy na zistenie úrovne počítačových znalostí a poradenstvo pri vytvorení plánu vzdelávania

Profesionálne

Garantujeme vysokú kvalitu kurzov, alebo peniaze späť. Ručíme za kvalitu vedomostí našich lektorov

Zabudnite na informačný stres

Sme zameraní na prax, reálny prínos a profesionálne výsledky. Už žiadne straty času a peňazí.

Vyhnite sa metódam „pokus-omyl“

Garantujeme vysokú kvalitu kurzov, alebo peniaze späť. Za kvalitou našich lektorov si stojíme. Nemáte čo stratiť, môžete len získať.

Prax, prax a zase prax

Máme 21 rokov skúseností na trhu a vieme, čo je najlepšie v praxi, čo sa osvedčilo, ale aj čo sa neosvedčilo.


0.000 spokojných absolventov hovorí za nás

VŠETKÝCH +100 KURZOV V PONUKE

Kancelárske

Excel, Word, Outlook, PowerPoint, Visio, Windows, Publisher

Sociálne siete

Facebook marketing, Instagram marketing, LinkedIN

Projekt

Riadenie projektov, Windows SharePoint, MS Project, tímová spolupráca

Programovanie

Java, Visul C++, Visual C#, Visual Basic, ASP, ADO, OOP, Assembler, Framework

Databázy

Access

Server

Windows Server, Exchange Server, Linux, Oracle, SQL Server, PowerShell, MS SQL Server,

Grafika

Adobe Acrobat, Illustrator, InDesign, VBSscripting, PageMaker, Photoshop, Corel, GIMP

Tvorba WWW

HTML, XHTML, CSS, Java, Flash, XML v SQL serveri

NEVIETE SA ROZHODNÚŤ?
Radi vám pomôžeme zistiť, ktorý IT kurz potrebujete:
0904 406 653, lapis@lapis.sk

REFERENCIE

"Obsah školení bol úrovňou prispôsobený vedomostiam účastníkov aj potrebám našej práce. Páčil sa nám zrozumiteľný a interaktívny spôsob komunikácie a vytvorenie príjemnej atmosféry. Ocenili sme aj nápomocný prístup ku každému účastníkovi. "

O2 Slovakia, a.s.

"S obsahom školení a lektormi sme boli veľmi spokojní. Školenia nám pomohli zefektívniť a urýchliť prácu vo firme a ušetrili nám veľa času. Tešíme sa na ďalšie školenia v budúcnosti."

Lear Corporation Seating Slovakia, s.r.o.

"Dozvedeli sme sa „vychytávky“, ktoré vieme okamžite využiť v práci. Lektorka mala kvalitne pripravené materiály s práíkladmi a bola veľmi ochotná venovať sa našim otázkam."

Vertiv Slovakia, a.s.

Naše články ste mohli
vidieť aj v časopise Zisk

O LAPIS IT, s.r.o.

Nie sme prvá ani najväčšia vzdelávacia firma na Slovensku, ale o to viac nám záleží na maximálnej spokojnosti každého klienta a jeho reálnych úspechoch a výsledkoch v praxi.

Už 18 rokov pôsobíme po celom Slovensku a špecializujeme sa na počítačové kurzy a informačné technológie.
Našou najlepšou referenciou sú príbehy úspešných absolventov.

CENOVÁ PONUKA NA FIREMNÝ KURZ

100% ZÁRUKA

Individuálne hodnotíme a formálne uzatvárame každý projekt. Garantujeme vám vrátenie plnej výšky poplatku pri vzniku oprávnenej nespokojnosti účastníkov s realizáciou školenia

KVALITA

Máme kvalifikovaný tím overených lektorov, ktorých si naši klienti opakovane žiadajú. Naši lektori sú výlučne profesionáli s dlouhodobou IT praxou a metodickým zaškolením

PRÍLEŽITOSŤ

Vzdelávanie je pre vás aj vašu firmu novou príležitosťou. Sme si istí, že naše bohaté skúsenosti umožnia rýchly profesný rast vás a vašich ľudí.