Sme držiteľom certifikátu ISO 9001

Aj keď je aktuálny rok náročný, kvôli skvalitneniu našich služieb neustále pracujeme na zvyšovaní profesionality našej spoločnosti. Robíme to hlavne pre našich klientov, pretože len tak im vieme garantovať vysokú kvalitu našich služieb a súlad s medzinárodnými normami.

Využili sme obdobie plné výziev v zmysle: „Keď vám život dá citróny, urobte si citronádu.“

Z tohto dôvodu sme prešli certifikáciou systému manažérstva kvality a získali sme príslušný certifikát o tom, že sme tento systém zaviedli a používame v oblasti vzdelávacej činnosti v súlade s požiadavkami normy ISO 2001: 2015.

Certifikačný audit je zameraný na kontrolu plnenia požiadaviek normy ISO 9001.  Aby organizácia mohla byť certifikovaná, musí mať zavedený plne funkčný systém manažérstva kvality.  Základná požiadavka normy ISO 9001 je zaviesť, zdokumentovať, uplatňovať a udržiavať systém manažérstva kvality a neustále ho zlepšovať.“ To už citujem spoločnosť CeMS, s.r.o., ktorá nám certifikát udelila.

Chceme vás týmto povzbudiť, aby ste sa aj v časoch, aké prežívame, zamerali skôr na to, čo zmeniť vieme a nie na podmienky, ktoré zmeniť nevieme. Toto obdobie môžete využiť aj na zlepšenie digitálnych zručností vašich pracovníkov, čím sa zvýši efektivita práce a konkurencieschopnosť. Radi vám s tým pomôžeme ONLINE alebo neskôr opäť aj PREZENČNE.

Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité výhradne pre účely spracovania Vášho komentára. Zásady spracovania osobných údajov.