ĎAKUJEME ZA VÁŠ ZÁUJEM O KARTU

LYONESS

Využite náš vernostný program Lyoness a ušetrite zo svojich nákupov nielen u ale aj u ďalších 2000 obchodných partnerov na Slovensku. Okrem toho, vernostnú kartu Lyoness môžete teraz použiť aj ďalších 45 krajinách.

Vyberte si počítačové školenie v našom eshope a získajte peniaze späť z každého nákupu! V objednávkovom formulári napíšte do poľa “Poznámka” vaše číslo ID z karty Lyoness. Na objednané školenie vám poskytneme výhodu Lyoness.

Aj pri individuálne nacenených a objednaných školeniach je možné využiť výhody Lyoness a získať svoj cashback. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom používania karty Lyoness pri objednaní našich školení nás kontaktujte:
lapis@lapis.sk, 0904 406653.

Prečo je výhodné vlastniť vernostnú kartu Lyoness?

Zo všetkých objednaných a zakúpených školení vám vrátime 2% na z celkovej sumy. Okrem toho, 2,5% z nákupu vám vytvára Shopping Points, ktoré si môžete uplatniť na ďalšie zľavy a výhody.

Našu vernostnú kartu využívate u tisícok ďalších obchodných parterov Lyoness, takže vám na všetky nákupy stačí už len jedna karta. Nakupujte výhodnejšie aj v týchto predajniach. U ktorých partnerov v Nitre nakupujete už teraz?

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY PRE ČLENOV LYONESS